1) Siparişlerinizi saat 09:00-10:30 arası verdiğiniz takdirde ürünleriniz aynı gün teslim edilmektedir.

2) tonercell.com sipariş yetkilisi, öncelikle kullanıcılarının güvenliğine büyük önemi vermekte ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden siparişinizin yollanabilmesi için öncelikle sipariş formundaki bilgilerinizin eksiksiz olması gereklidir.

3) Cuma günü 12.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler cumartesi öğlene kadar teslimat yapılmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

4) Teslim alma sırasında, paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir arıza,kırık,bozuk yıpranma, aşınma durumu tespit ederseniz ürünü kesinlikle teslim almayınız!!! Aksi takdirde Kargo firmasının sorumluluğunu siz üstlenmiş olursunuz ki karşılaşacağınız sorunlarda ürününüz kısmen veya tamamen GARANTİ KAPSAMI dışında kalabilir. Bu sebepten dolayı ürünü teslim almayıp derhal bizimle irtibata geçiniz.

5) Ürün teslimatı kesinlikle ürün bedelini ödeyen kişiye veya onun teslim edilmesini istediği kişi/kişilere yapılır.

6) İstanbul dışına teslimat aynı gün yapılamamaktadır. 

 

Hizmet verdiğimiz yerler

Ümraniye Toner dolum,Üsküdar Toner dolum,Çekmeköy toner dolum,ataşehir toner dolum,Kadıköy toner dolum aynı gün adresinize teslim edilmektedir.