1-TONERCELL ÜRÜNLERİ GARANTİLİMİDİR?

Dolum ya da yenileme yapmış olduğumuz bütün marka ve ürün gruplarında 1 yıl süresince %100 garantimiz altındadır.

2-DOLUM YA DA YENİLEME YAPTIRISAM YAZICIMA ZARAR VERİRMİ?

Orijinal kartuşdan daha az ya da daha çok zarar vermesi mümkün değildir.

3-DOLUM YA DA YENİLEME YAPTIRIRSAM YAZICIM GARANTİ KAPSAMI DIŞINDA KALIR MI?

Garanti kapsamı dışında bırakmaz, çünkü sizin daha önce orijinal satın alıp kullanıp bitirdiğiniz toner veya mürekkep kartuşa dolum ya da yenileme işlemi uygulanmaktadır, veya yeniden kazandırılmış (compatible) kartuşları kullanmak, yasalar çerçevesinde printer üreticilerinin sattığının dışında sarf malzemesi kullanmak garanti hükümlerini geçersiz kılmaz.

4-TONERCELL ÜRÜNLERİNDEN ORJİNAL KARTUŞLAR KADAR DÖKÜM ALABİLİRMİYİM?

Dolum işleminde, orijinal kartuşlarda kullanılmış toner tozu miktarı kadar aynı gramajda dolum yaptığımız için,aynı miktarda döküm almanız mümkün.

5-YENİLEME NEDİR?

Yenileme sistemi sadece laser yazılarda kullanılan toner kartuşları için geçerlidir,
Toner kartuşları üzerinde toner dışında drum,cleanıng blade,doctor blade,charge roller,manyetik roller gibi parçalar bulunur. Bu parçalarda kullandıkça aşınmalar ve deforme gözlemlenir. Bu parçalarda en çok drum ve cleanıng blade’de deforme oluşur,
Bizim yenileme sistemimizdeki fiyatlarımız drum ve cleanıng blade dahil fiyatlandırılmıştır. Diğer parçalarda bozulma gözlemlemişsek fiyatını belirtip onayınız dahilinde değişimini yaparız.

6-KAÇ KEZ DOLUM YAPTIRABİLİRİM?

Kartuşun fiziksel durumuna göre değişir, Toner kartuşları ilk alındığı günden beri sürekli şirketimiz tarafından dolum yapılmış ise 50 kez dolum veya yenileme yapılabilir,

7-SİZİN FARKINIZ NEDİR?

Marka ve modellerin tonerleri aynı değildir,biz kartuşunuza uygun en üst kalite toner tozu kullanıyoruz. Toner, kartuşunun gerekli bütün bakımlarını yaptıkdan sonra dolum yapıp test ettikden sonra garanti ederek müşteriye teslim ediyoruz.

"Biz diyoruz ki herkes kendi işini yapsın" !

Çünkü,


Bir çok işletme kartuş dolum işini ek gelir olsun niyetiyle yapmaktadır,bu yüzden de hiç alakasız sektörlerden bile kartuş dolum yapılır tabelası astıklarını gözlemlemekteyiz.Buna örnek bilgisayar şirketleri(yazıcıların bilgisayarlara bağlı çalışması bu cihazlar hakkında uzman oldukları söyleyemeyiz),kırtasiyeciler,anahtarcılar,gazete ilan servisleri gibi daha birçok sayabileceğimiz alakasız kişiler kartuş dolumu yapmaktadır.

Yeterli bilgi ve donanıma sahip olmayan bu tip işletmeler müşterilerinin memnuniyetsizliklerini kazanmışlar ve bu yüzden kartuş dolum işinin imajını bozmaktadırlar.

Bizim farkımız ne iş olsa yaparım mantığından uzak kendi alanımızdaki işleri yapan fotokopi, fax ve yazıcılar üzerinde 12 yıllık teknik servis tecrübesine sahip bir şirket olmamızdır. Bir çok uzman kişi kartuş dolum işinin fotokopi ve printer servislerinin layıkıyla yaptığını söylemektedirler.

Bizimle çalışın farkımızı hissedin.....

8-Kartuşları nasıl teslim ediyorsunuz?

Dolum veya yenileme yaptığımız toner kartuşlarını soğuk,nem,ısıya dayanıklı jelatin ambalajlara yerleştirilerek ağzı hava almayacak biçimde sıkıca paketlenerek dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde teslim edilir.

Hizmet verdiğimiz yerler

Ümraniye Toner dolum,Üsküdar Toner dolum,Çekmeköy toner dolum,Ataşehir toner dolum,Kadıköy toner dolum aynı gün adresinize teslim edilmektedir.